ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

Švédská masáž je uznávaná jako první systematická metoda moderních masáží v západním světě a zůstává jednou z nejoblíbenějších osvěžujících procedur. Kombinuje použití oleje s dlouhými tahy využívající hnětení, tření, vibrace a stimulační pohyby známé jako tapotement čili opakované rychlé poklepy rukama. Terapeuti efektivně využívají své ruce, dlaně, palce a prsty k uvolnění svalů a zlepšení krevního oběhu.


MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Horké kameny se používají v této sofistikované masáži spolu s lokty a předloktím k dosažení skutečně efektivní a hloubkové masáže. Ideální pro hosty, kteří již mají zkušenosti s masážemi, toto ošetření není vhodné pro osoby s onemocněním srdce nebo pro nováčky.


HLOUBKOVÁ MASÁŽ

Hloubková masáž je velmi intenzivní typ masáže. Při této masáži dochází k propracování a uvolnění jednotlivých vrstev svalstva. Hloubková masáž využívá mnoho stejných pohybů a technik jako švédská masáž, ale tlak je silnější. Jedná se o cílenější typ masáže, kdy terapeut pracuje na uvolnění chronického svalového napětí.


AROMATERAPIE

Aromaterapie byla praktikována v různých podobách od počátku civilizace. Je to umění užití olejů extrahovaných z aromatických květin, bylin, koření a dřevin pro zdraví a krásu. Kromě pozitivního vlivu na tělo, má aromaterapie pozitivní účinky také na mysl. Velmi uklidňující masáž s využitím lehkého rytmického tlaku.


MATEŘSTVÍ

Užijte si výhody prenatální masáže, která pomáhá při zmírňování bolestí dolní části zad, zlepšuje krevní oběh a ulevuje unaveným nohám. Tato masáž vyživuje pokožku a zlepšuje pružnost pokožky.


Touto masáží jednoduše odstraníte stres a napětí. Uvolňující ošetření dolních končetin, kotníků a chodidel, která podněcuje účinnou cirkulaci v oblastech, které to nejvíce potřebují. Dopřejte si tuto masáž, která dodá svěžest každému vašemu kroku.

REGENERACE CHODIDEL A NOHOU