HOTELOVÉ SLUŽBY


Naše služby představují maximální luxus, který si jen lze v malém příjemném boutique hotelu představit.

VŠECHNA TA CHŮZE MUŽE BÝT VYČERPÁVAJÍCÍ. PROČ SI PAK NEODDECHNOUT S NAŠIMI LUXUSNÍMI SLUŽBAMI?

REZERVACE A DOTAZY VÁM RÁDI ZODPOVÍME NA EMAILU GUESTRELATIONS@PACHTUVPALACE.COM  NEBO NA TELEFONU +420 234 705 111.


SNÍDANĚ V CAFÉ LA CRÈME

Odpočiňte si v Café La Creme, vychutnejte si tu nejlepší kávu a snídani a rozhodně nezapomeňte na to nejlepší vejce Benedikt v Praze. Ve stylové kavárně v historickém centru města najdete původní recepční pult z proslulého hotelu Lutetia v Paříži, který je zde využit jako bar.

HOTELOVA PŘEPRAVA

Od roku 1628 se samozřejmě mnohé změnilo i u nás v Pachtově Paláci, a tak i my jsme v průběhu let a století přešli od koňského spřežení k limuzínám. Naše limuzíny jsou nejmodernější auta Škoda Superb a nabízejí nejvyšší komfort a luxus jaký od limuzín můžete očekávat. Naši řidiči vás na přání dovezou prakticky kamkoliv, ať už po České republice nebo do zahraničí.

DOUTNÍKY A WHISKEY

Přijďte si i vy vychutnat široký výběr doutníků, whisky a dalších nápojů v autentickém a luxusním prostředí našeho doutníkového klubu a Coctail baru v původní budově Pachtova Paláce.


NABÍDKA VÍN

Přijďte si s námi vychutnat sklenku lahodného vína každý den od 17 do 18 hodin. Náš management, v čele s Generálním ředitelem, si velmi rád poslechne vaše zážitky a poznatky z Prahy, případně vám poradí další zajímavá místa, která stojí za to navštívit.

Picnic basket

ČAS NA PIKNIK

Přejete-li si strávit jeden z nádherných dní v Praze venku, například v jednom z mnoha parků jaké centrum Prahy a okolí nabízí, rádi vám připravíme piknikový koš plný dobrot na vaše přání!

top-room-service.jpg

POKOJOVÁ SLUŽBA

Jste unavení nebo se vám prostě jen nechce vycházet z pokoje? Naši službu s doručením až na pokoj máte k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše menu jistě upokojí i ty nejnáročnější!


REZERVACE A DOTAZY VÁM RÁDI ZODPOVÍME NA EMAILU GUESTRELATIONS@PACHTUVPALACE.COM  NEBO NA TELEFONU +420 234 705 111.

  • Služby concierge
  • Piknikové koše
  • Pokojová služba 24 hodin denně
  • Parkování na uzavřeném a hlídaném parkovišti
  • Tým Guest Relations
  • Wi-Fi zdarma
  • Možnost masáže na pokoji nebo v Sisley Institute
  • Hotelový transport