JÍDLO A NÁPOJE


„Jíst musíme všichni a bylo by smutné propást příležitost jíst dobře a kvalitně“ – Anna Thomas
A my vskutku nechceme, abyste tu příležitost promeškali.

PŘIJĎTE NÁS NAVŠTÍVIT! MEZI ZDMI HISTORICKÉHO PALÁCE NAJDETE STYLOVOU KAVÁRNU, ELEGANTNÍ DOUTNÍKOVÝ KLUB NEBO LUXUSNÍ RESTAURACI.


Odpočiňte si v kavárně Café La Crème a vychutnejte si některý z našich nejlepších nápojů, dezertů a snídaní. Nesmíme opomenout nejlepší vejce Benedikt v Praze! Ve stylové kavárně v centru Prahy na Starém Městě najdete mimo jiné autentický recepční pult z věhlasného hotelu Lutetia v Paříži, který je zde vyoužíván jako bar.

IMG_0571cut homepage.jpg

Doutníkový klub Chapel Cigar Club je perfektní únik od každodenního ruchu velkoměsta. Schován v historické části Pachtova Paláce z roku 1628 nabízí svým návštěvníkům impozantní výběr kubánských doutníků, vytříbených destilátů, nejkvalitnějších armaňaků a koňaků.

atelier kalina

dining.jpg

Nově vybudovaný koncept Atelier Kalina od známého šéfkuchaře Miroslava Kaliny pro vás připravil jedinečnou českou a francouzskou kuchyni, přpravovanou ze sezónních surovin. Naším cílem je připravit nejchutnější pokrmy z čerstvých produktů přímo od farmářů. Naše restaurace nabízí jedinečný výhled na řeku, stejně jako bohatý výběr vín a dalších nápojů z celého světa!


REZERVACE A DOTAZY VÁM RÁDI ZODPOVÍME NA EMAILU GUESTRELATIONS@PACHTUVPALACE.COM NEBO NA TELEFONU: +420 234 705 111.